ساموئي

بخش مقالات ساموئي

 
 

نمايشگاه تایلند

فروشنده تایلند

تور تايلند

ساموئي

بانکوک

پاتايا

تايلند هتل

پوکت

سامويي

پاتايا

پاتايا

تايلند

تورتايلند

پوکت

پاتايا پوکت

سامويي

تور پاتايا

تايلند تور

تور تايلند

تايلند هتل

تايلند پاتايا

تايلند بانکوک

بلیط تایلند

قیمت تور تایلند

در تایلند

ساموئی در تایلند

ساموئی در تایلند

پنگان در تایلند

چیانگ مای در تایلند

پوکت در تایلند

پاتایا در تایلند

بانکوک در تایلند

ساحل در تایلند

تور در تایلند

اقامت در تایلند

هتل در تایلند

خرید در تایلند

گشت در تایلند

 

ساموئي

اين جزيره يکي از بي نظيرترين نقاط تايلند و ناحيه اي بکر و گرمسيري با سواحل شني سفيد و آب هاي درخشان خليج تايلند است. سامويي، جديدترين جزيره اي است که مقصد گردشگران تايلند شده و علاوه بر آن در جهان نيز به عنوان استراحتگاهي آرام و زيبا شناخته شده است. سامويي، سومين جزيره بزرگ تايلند با مساحت ??? کيلومتر مربع است و حدود ?? هزار نفر جمعيت دارد. اين جزيره در سال هاي اخير با صنعت گردشگري بسيار رونق گرفته و وجود فرودگاهي بين المللي، دسترسي به آن را ميسر ساخته است. سامويي در ??? کيلومتري بانکوک و در سواحل شرقي تايلند قرار دارد و مدت پرواز از بانکوک به مقصد سامويي ?? دقيقه است. نام کامل اين جزيره کو سامويي است که کو در زبان تايلندي به معناي جزيره است و نام ساموي نيز از واژه اي چيني به معناي بهشت امن گرفته شده است. بيشتر اين جزيره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوهي کشيده شده است. بزرگترين و شلوغ ترين ساحل سامويي، ساحل چاونگ Chaweng است که در شمال جزيره قرار دارد. غواصي Diving يکي از پرطرفدارترين سرگرمي ها در سامويي و جزاير اطراف اين جزيره يکي از بي نظيرترين نقاط تايلند و ناحيه اي بکر و گرمسيري با سواحل شني سفيد و آب هاي درخشان خليج تايلند است. سامويي، جديدترين جزيره اي است که مقصد گردشگران تايلند شده و علاوه بر آن در جهان نيز به عنوان استراحتگاهي آرام و زيبا شناخته شده است.

سامويي، سومين جزيره بزرگ تايلند با مساحت ??? کيلومتر مربع است و حدود ?? هزار نفر جمعيت دارد. اين جزيره در سال هاي اخير با صنعت گردشگري بسيار رونق گرفته و وجود فرودگاهي بين المللي، دسترسي به آن را ميسر ساخته است. سامويي در ??? کيلومتري بانکوک و در سواحل شرقي تايلند قرار دارد و مدت پرواز از بانکوک به مقصد سامويي ?? دقيقه است.

نام کامل اين جزيره کو سامويي است که کو در زبان تايلندي به معناي جزيره است و نام ساموي نيز از واژه اي چيني به معناي بهشت امن گرفته شده است. بيشتر اين جزيره را جنگل فرا گرفته و از شرق به غرب آن رشته کوهي کشيده شده است. بزرگترين و شلوغ ترين ساحل سامويي، ساحل چاونگ Chaweng است که در شمال جزيره قرار دارد.

غواصي Diving يکي از پرطرفدارترين سرگرمي ها در سامويي و جزاير اطراف آن است و تمام امکانات اين کار حتي براي افراد بي تجربه نيز مهياست! از جمله جاذبه هاي سامويي، مجسمه بوداي بزرگ The Big Buddha با ?? متر ارتفاع، صخره هاي پدربزرگ و مادربزرگ Hin Ta-Hin Ya ، مزرعه مارها Snake Farm، پارک پارادايز Paradise Park، باغ پروانه ها Butterfly Garden، پيست اتومبيل راني Go Kart، خانه باستاني Ancient House، جنگلي کوهستاني با آبشارهاي متعدد زيبا و پارک آبي است.آن است و تمام امکانات اين کار حتي براي افراد بي تجربه نيز مهياست! از جمله جاذبه هاي سامويي، مجسمه بوداي بزرگ The Big Buddha با ?? متر ارتفاع، صخره هاي پدربزرگ و مادربزرگ Hin Ta-Hin Ya ، مزرعه مارها Snake Farm، پارک پارادايز Paradise Park، باغ پروانه ها Butterfly Garden، پيست اتومبيل راني Go Kart، خانه باستاني Ancient House، جنگلي کوهستاني با آبشارهاي متعدد زيبا و پارک آبي است.

سایر مقالات ساموئي

ساموئي

تور تایلند | تور بانکوک 7 شب زمستان96

بانکوک-پاتایا(تای ایرویز)

تور پوکت(پرواز تای ایرویز)

تور بانکوک + پوکت

تور بانکوک(تای ایرویز)

تور پاتایا (پرواز تای ایرویز)

بانکوک(پرواز ماهان)

تور پوکت (پرواز ماهان)

تور پوکت مرداد 96

تور پاتایا مرداد 96 شهریور 96

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت

شرکت خدمات مسافرتی بهار پرستوها

آژانس هواپیمایی اوتانا تراول 88610002

شرکت خدماتی مسافرتی و جهانگردی گشت گل یاس

شرکت خدمات مسافرتی قصر ایلیا گشت

آژانس جهانگردی و مسافرتی پرواز ابریشم

شرکت خدمات مسافرتی ریما گشت

شرکت خدمات مسافرتی آریا فر پرواز

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای اسرار آمیز

شركت خدمات مسافرتی و جهانگردی داد آفرید پرواز